Baltas dvaras

Kvapų konsultacija

KAS: Žmogus yra simbiozėje su augalais, tad mūsų ląstelės yra ypač artimos. Įkvepiant uoslės nervas fiksuoja kvapo molekules, siunčia nervinį impulsą į limbinę smegenų sritį, atsakingą už emocijas ir aktyvuojančią pogumburį, kuris įtakoja nuo seksualinio potraukio iki energijos lygio. Kiekvienas eterinis aliejus turi savo unikalią vibraciją, kuri rezonuoja ir stiprina, neutralizuoja ar transformuoja emociją ir gali atkurti darnią žmogaus visumą. 95 % visų fizinių negalavimų yra psichosomatiniai. Jų pirminė priežastis – emocijos.

KAIP: Kvapų testavimo metu uostomi 50 eterinių aliejų (aukštos kokybės) ir į kiekvieną vertinama emocinė reakcija – patinka, neutralu ar nepatinka. Išanalizavus testavimo rezultatus atsiskleidžia psichoemocinė būsena. Aptariamos gyvenimo tėkmės aktualijos, stipriosios ir silpnosios asmeninės savybės. Pasitelkus favoritinius testavimo aliejus, sudaroma individuali korekcijos programa, kuri praktikuojama 60d. Pokyčiams stebėti ir fiksuoti naudojama savistabos metodika (metodika suteikiama). Baigus kursą, aptariami ir įvertinami rezultatai. Esant pageidavimui, po programos, sudaromi asmeniniai kvepalai, atsižvelgiant į testavimo ir praktikavimo rezultatus.

KAM: Kvapų testavimą galima atlikti asmeniškai arba partneriams. Atsiskleidžia: Asmens psichoemocinė būsena, gyvenimo tėkmės aktualijos. Asmenybės tipas, poreikiai, vektorius, intencija, sugebėjimai, polinkiai, potencialas, resursai, įstrigimai, kompleksai, iššūkiai. Savybės, kurios yra aktualiausios sąmonei šiandienai ir joms pasiruošta atsiverti. Poros santykių būsena, suderinamumas, stipriosios ir silpnosios savybės, vyriškas ir moteriškas tipai.

SVARBU: Nedaromas moterims 3 dienos iki menstruacijų ir pirmas 3 ciklo dienas. Nedaromas vaikams iki 12 metų. Parą iki testavimo nevartoti psichotropinių medžiagų, nevalgyti aštraus maisto. Į testavimą atvykti nesikvėpinus. Per testavimą ir parą po jo gerti daug vandens.

LAIKAS: 2val.

KAINA: 50eu